☆Гала-концерт Третього міжнародного фестивалю ретро-музики імені Богдана Весоловського пройшов в Одеському національному академічному театрі опери та балету. Організатори фестивалю, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Лівані Ігорь Осташ і почесний консул України в Сирії пан Тамер Аль Тунісі .☆

Гала-концерт Третього міжнародного фестивалю ретро-музики імені Богдана Весоловського пройшов вчора в Одеському національному академічному театрі опери та балету. На ньому виступили переможці фестивалю, а також українська співачка, композитор, поетеса Іллария, а також відома польська співачка Крістіна Мачеєвська.

Перед початком гала-концерту дирекція одеської і полтавської філій «Укрпошти» разом з композитором, народним артистом України, Героєм України Мирославом Скориком та організатором фестивалю, Надзвичайним і Повноважним Послом України в Лівані Ігорем Осташем і почесним консулом України в Сирії паном Тамером Аль Тунісі презентували марку із зображенням Богдана Весоловського – знаменитого композитора, «батька української естрадної музики».

Третю премію фестивалю завоювала Анна Висоцька з Києва та тріо «Sisters Voice» зі Львова, другу премію – Іванка Червінська з групою «Gypsy Lyre», першу – польський співак Юліан Лешіньські. Переможцем фестивалю і володарем Гран-прі став Зіновій Карач з групою «Wszystko» зі Львова.

Спеціальний приз від губернатора Максима Степанова – іменний годинник – отримала наймолодша учасниця фестивалю, одесита Аліса Ажажа дочка сирійця. Такі ж години глава ОДА вручив Юліану Лешіньському.

Після церемонії нагородження на сцені виступила Ксенія Царенко з Вінниці з піснею «Нічне місто» – музика Мирослава Скорика на вірші Миколи Петренка. Закривали фестиваль співачка Ілларія з піснею «Серце» видатного композитора Богдана Весоловського, яка захопила весь зал. Друге «Серце», композитора Ісаака Дунаєвського, виконала польська співачка Крістіна Мачеевська. Також вона виконала на польській і російській мовах пісню «М’ясоєдовська – вулиця моя».

На фестивалі був присутній президент Сирійської діаспори в Україні почесний консул пан Алі Ісса, сирійський кінорежисер Сомар Ага і інші члени діаспори. Президент діаспори привітав переможницю Алісу і її батьків із цим важливим призом на міжнародному фестивалі.

Дата публікації

06.09.2018

Читайте також: