Почесний консул Сирії в м.Одеса та Президент Сирійської діаспори в Україні взяв участь в презентації дев’ятнадцятого випуску наукового щорічника «Україна дипломатична»

28 листопада 2018 року в Національній академії наук України відбулася презентація 19 випуску наукового щорічника “Україна дипломатична” та видань серії “Бібліотека наукового щорічника “Україна дипломатична” Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв.

Презентація цього наукового збірника є важливою подією для представників дипломатичного корпусу, науковців та журналістів. Цьогоріч до заходу долучилося понад 200 осіб, серед яких 14 Надзвичайних та Повноважних Послів і 40 представників іноземних посольств та міжнародних організацій, акредитованих в Україні.
Цьогорічний випуск видання сформовано з 65 публікацій: статей зарубіжних і вітчизняних дипломатів, наукових розвідок про сучасний стан та історію міжнародних відносин, української дипломатії. Обсяг видання – 864 сторінки тексту українською й англійською мовами. Опубліковано також документи з історії дипломатії 1918 року. Продовжено такі рубрики, як «Інституційна історія дипломатії очима її учасників», «Фаховий погляд дипломата», «Сучасна дипломатія: концепції та реалії», «Публічна дипломатія», «Культурна дипломатія» та «Бібліографія. Критика». Цього року у виданні 20 публікацій дипломатів про двосторонні відносини, вектори розвитку взаємодії з Україною.

Генеральний директор ГДІП Павло Кривонос розпочав захід з вітання присутніх зі 100-річним ювілеєм НАН України. “Видається символічним, що саме 27 листопада 100 років тому народився й майбутній багаторічний очільник академії Борис Євгенович Патон”. Також пан Кривонос зосередив свою увагу на основних аспектах взаємодії ГДІП із дипломатичним корпусом щодо наповнення видання важливими та актуальними публікаціями. Відзначив генеральний директор і присутність студентів, викладачів Національного університету “Острозька академія”, почесних консулів іноземних держав, які долучилися до заходу з різних міст України, – Одеси, Харкова, Львова, Дніпра зокрема. Та подякував за багаторічну підтримку й присутність на заходах Діні Удовенко, дружині Геннадія Удовенка – видатного українського дипломата, міністра закордонних справ України, 52-го президента Генеральної Асамблеї ООН.

Дата публікації

04.12.2018

Читайте також: