Президент Сирійської діаспори в Україні, Почесний Консул САР Алі Іса ، та члени керівництва Сирійської діаспори в місті Києва взяли участь у святкуванні 64-ї річниці незалежности Судану.

Президент Сирійської діаспори в Україні, Почесний Консул САР Алі Іса ، та члени керівництва Сирійської діаспори в місті Києва др.Ханун Салем ,др.Адіб Ареф та др. Моргаф Мелхем ,взяли участь у святкуванні 64-ї річниці незалежности Судану.
На запрошення Посольства Судану Сирійської діаспори в Україні та Києві висловило привітання Його Високоповажності Послу Судану в Україні, Пану Мухамед Ісса Ісмаил та членам дипломатичної місії на урочистому прийомі з нагоди Національного свята Судану. Посол тепло приймав делегацію сирійської діаспори яка, в чергу, щиро вітала та побажала прогресу,стабільності, процвітання та успіху державі Судану.
У заході взяли участь представники Уряду України, Міністерства закордонних справ, народні депутати України, муфтій України шейх Ахмед Тамім та ДУМУ і представники арабського та іноземного дипломатичного корпусу, а також керівники і члени арабських діаспор України та громадських організацій.

Дата публікації

24.01.2020

Читайте також: