Сирійська діаспора в Україні бере участь у створенні та діяльності Одеського об’єднання національностей .

Одеський міський голова Геннадій Труханов зазначив, що в місті за останні п’ять років склалися прекрасні робочі відносини з дипломатичними місіями, акредитованими в Одесі.

У міста вперше з’явилися Амбассадори в інших країнах. Відносини з багатьма містами-побратимами носять не тільки формальний характер – в останні роки реалізовано безліч спільних проектів.

Однак в Одеському регіоні проживає понад 130 національностей, і не кожен етнос має своє дипломатичне представництво в Україні. Тому було прийнято рішення про створення Одеського об’єднання національностей.

11 листопада 2020 року, відбулися перші збори нового колегіального органу, до якого увійшли представники організацій нацменшин, які проживають в Одесі. Кожному учаснику зустрічі був представлений проект Положення Ради для внесення пропозицій перед його затвердженням.

«Дуже важливо не жити ілюзією, а розуміти – чи дійсно ми таке толерантне суспільство, про яке говоримо? Чи справді в багатонаціональній Одесі рівне ставлення до всіх одеситів? Ми створюємо майданчик, щоб дізнатися відповіді на всі ці питання. Тут кожен зможе висловити свою думку. Нас чекає величезна робота по зміцненню міжнаціональної злагоди і взаєморозуміння Ми будемо працювати демократично і колегіально приймати рішення, які будуть відображені в стратегії розвитку інтеркультурної Одеси », – звернувся до присутніх Геннадій Труханов.

:white_medium_small_square:В ОДЕСІ ПЛАНУЮТЬ СТВОРИТИ ІНТЕРНЕТ-МАЙДАНЧИК «Будинок дружби»
19 лютого 2021 року, відбулося перше офіційне засідання нового колегіального органу, створеного при Одеському міському голові.

Мер Одеси Геннадій Труханов висловив упевненість, що робота Одеського об’єднання національностей не стане формальністю, зазначивши про активну позицію кожного його учасника.

«Формуючи політику розвитку нашого багатонаціонального інтеркультурного міста, необхідно враховувати думку всіх національностей. З іншого боку, я хочу, щоб та політика, яку ми з вами формуємо на основі врахування думки більшості, була донесена до кожного жителя Одеси», – підкреслив Геннадій Труханов.

В ході зустрічі було відзначено, що в Одесі проживають представники понад 130 національностей, Рада «Одеське об’єднання національностей» відкритий для прийому нових учасників, які відповідають затвердженим Положенням.

За результатами засідання було прийнято рішення про необхідність створення відповідної міської цільової програми, в рамках якої буде виділятися бюджетне фінансування на організацію заходів і друковану продукцію.

Дата публікації

02.03.2021

Читайте також: