Сирійська діаспора в Україні запросила представників арабських діаспор і громадських організацій на офіційний Іфтар

31 травня керівництво Сирійської діаспори в Україні та її члени запросили гостей, представників арабських діаспор та громадських організацій на офіційний Іфтар священного місяця Рамадан.
На Іфтарі Президент Сирійської діаспори в Україні та Почесний консул Сирії в Одесі Пан Алі Ісса привітав гостей, глав і членів палестинської, ліванської, іракської і єгипетської діаспор, а також главу і членів Арабського дому та Асоціації арабських лікарів в Україні із настанням священного місяця Рамадан. Він побажав усім присутнім та їх сім’ям добра, миру і процвітання.
Із теплими побажаннями та вдячністю до Керівництва Сирійської діаспори виступив Президент Арабського дому др. Салах Заккут. Президент Іракського дому др. Аднан Аль Кадемі. Член керівництва палестинської діаспори др. Яхья Харбутлі. Виступаючі висловили надію на довгоочікуване завершення війни проти тероризму в Сирії і арабських країнах.
Член керівництва Сирійської діаспори др. Адіб Ареф виступив із щирими словами привітання та подяки гостям за те, що взяли участь у святковій вечері. Він розповів усім гостям про цінності місяця Рамадан – місяця добра, благодіяння і милосердя і підкреслив роль сирійської діаспори і її Президента Алі Ісси в ініціативах до єдності і згуртованості арабських діаспор і важливості посилення своєї суспільної ролі в життєдіяльності українського суспільства.

Дата публікації

05.06.2018

Читайте також: