Верховне командування: Деблокування міста Дейр-ез-Зор є стратегічним поворотом у війні проти тероризму

Верховне командування Армією і Збройними силами САР заявило, що деблокування міста Дейр-ез-Зор є стратегічним поворотом у війні проти тероризму, підкреслюючи здатність і рішучість Сирійської армії і її союзників завдати остаточної поразки терористичному проекту в Сирії.
У заяві відзначено, що після серії успішних операцій підрозділу Збройних сил спільно з союзниками за підтримки ВКС РФ і ВПС САР перейшли до другого етапу боротьби з тероризмом вглиб Сирійської пустелі і прорвали оточення бойовиками мирних жителів Дейр-ез-Зора , які перебували в блокаді більше трьох років.

Деблокуюча операція була проведена після зустрічі військових,  що захищають Дейр-ез-Зор, які просувалися з боку міста Ракка і стали блискучим зразком самопожертви, що створило основу для перемоги.

Терористичні сили зазнали великих втрат у живій силі і техніці. Сотні терористів були вбиті і поранені, розгромлені їх численні позиції і зміцнення, а також сотні одиниць військової техніки.

У заяві зазначено, що ця перемога є важливою основою для розширення військових операцій в регіоні та на прилеглих територіях для усунення інших вогнищ ІДІЛ і є життєво важливою для постачання міста і збройних сил, а також створює умови для подальшого розширення військових операцій.

Верховне командування Армією і ЗС відзначило стійкість і жителів, і збройних сил в Дейр-ез-Зорі. Доблесна Сирійська армія була і залишиться щитом Батьківщини і підтверджує свою рішучість продовжити боротьбу з тероризмом до повної його ліквідації і відновлення безпеки і стабільності на всій території Сирійської Арабської Республіки, йдеться в заяві.

Дата публікації

06.09.2017

Читайте також: